PAMOKA - EKSKURSIJA

Svetimų vaikų nebūna.

 Mums rūpi kiekvienas vaikas

Programa skirta ikimokyklinių įstaigų vaikams ir bendrojo lavinimo mokyklų mokiniams saugaus eismo, civilinės saugos ir priešgaisrinės saugos kompetencijų plėtojimui.
Mokykloje vyksta kasdien. Į jas vaikai atvyksta patys arba juos atveža mokyklos autobusas. Per mokslo metus pamokoje - ekskursijoje apsilanko apie 5000 vaikų ne tik iš Kauno miesto, bet ir iš apskrities, kitų respublikos vietų.

TIKSLAS

Ugdyti socialinių įgūdžių gebėjimus ir įpročius, poreikį nuolat domėtis saugiu elgesiu gatvėje, buityje, skatinti pagarbą gyvybei, aktyvią gyvenimo poziciją, siekiant saugios ir sveikos gyvenimo kokybės.

UŽDAVINIAI

1. Supažindinti vaikus su eismo aplinka ir joje egzistuojančia tvarka, eismo aplinkoje esančiomis grėsmėmis, eismo įvykių priežastimis ir pasekmėmis, bei pėsčiųjų ir keleivių saugaus eismo užtikrinimo būdais.
2. Ugdyti vertybines nuostatas, laiduojančias turimų žinių ir gebėjimų panaudojimą praktikoje, bei aktyvią asmens poziciją, kuriant saugesnę eismo aplinką, pagarbą gyvybei, atsakomybei už jos išsaugojimą.
3. Lavinti gebėjimus tikslingai pasirinkti informacijos šaltinius, kritiškai vertinti ir apibendrinti informaciją, kūrybiškai mąstyti, valdyti savo emocijas, bendrauti ir bendradarbiauti, drąsiai išsakyti savo požiūrį, saugiai veikti nekenkiant sau ir aplinkai, atsispirti neigiamai įtakai, rasti išeitį iš susidariusios situacijos.
Norintys dalyvauti saugaus eismo edukacinėje programoje registruojasi tel. 8 (37) 323 200. Sutartu laiku į ugdymo įstaigą atvyksta mokyklos autobusas.

(Programa)


 

Pamokos – ekskursijos kaina vienam vaikui, atvykus savo transportu – 0,87 €,

Saugaus vaiko mokyklos autobusu – 2,03 €

Tel. nr. 8(37)32 32 00

DSC 0012

DSC 0037

DSC 0030

DSC 0025

PREVENCINĖ PROGRAMA „SAUGI DIENA“


Organizuojamas 3 – 4 klasių mokiniams. Jie vyksta A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje pagal išankstinę registraciją. Į edukacinį užsiėmimą galima atvykti patiems -0.87 euro centai arba užsakius mokyklos autobusiuką - 2.03 euro. Šie užsiėmimai vyks kiekvieno mėnesio pirmadienį, ketvirtadienį. Programos „Saugi diena“ laikas 3 val. Išankstinė registracija tel. 8 (37) 32 32 00
Edukacinis užsiėmimas  „JUDĖK LINKSMAI, VALGYK SVEIKAI“  (trukmė 45 min.)


Tikslas

1. Ugdyti poreikį nuolat domėtis fiziniu aktyvumu, sveika mityba siekiant sveikos ir saugios gyvenimo kokybės, socialines, bendradarbiavimo, bendravimo kompetencijas.
2. Užtikrinti sėkmingą vaikų neformalųjį sveikatos ugdymą, efektyviai įtraukti  mokyklinio amžiaus vaikus į nuolatinį  sveikatos stiprinimo procesą.
3. Plėtoti sveikos mitybos įpročius.
4. Formuoti taisyklingos mitybos įpročius. 

(Programa)

  
Edukacinis užsiėmimas „ATPAŽINK“ (trukmė 45 min.)


Aktualumas
Programa skirta    bendrojo   lavinimo mokyklų mokiniams  (1  - 4 kl.)   ugdyti socialines - psichologines kompetencijas, kad vaikai būtų saugūs mokykloje, namie, gatvėje.  Tačiau   kaip   užtikrinti,   kad   jie   nepatirtų   fizinių   traumų,   kad   jų   niekas   neužpultų, nenuskriaustų, neapgautų? Vaikai pastaruoju metu daug laiko praleidžia vieni, todėl turi išmokti patys sužinoti pavojus ir mokėti apsisaugoti nuo jų.   Žaidimo forma vaikai bus mokomi   kaip
atpažinti ir elgtis sudėtingose, jiems neįprastose situacijose, įgys saugumo įgūdžių, sužinos kur kreiptis, kur ieškoti pagalbos.


Tikslas

      Padėti vaikui įgyti efektyvesnių saugumo įgūdžių, įgauti psichologinio-socialinio atsparumo kompetencijų ir kritinio mąstymo pagrindų kūrybiškai ir logiškai juos taikant problemoms spręsti.

(Programa)


Edukacinis užsiėmimas „SAUGUS KELYJE“


Programa   skirta   bendrojo   ugdymo   mokyklų   mokiniams   saugaus   eismo   kompetencijų plėtojimui. Pamokos metu ugdomi socialiniai įgūdžiai, gebėjimai ir įpročiai, poreikis nuolat domėtis saugiu elgesiu gatvėje.  Skatinti pagarbą gyvybei, aktyvią gyvenimo poziciją, siekiant saugios ir sveikos   gyvenimo   kokybės.   Edukacinė   programa   vykdoma   Mažojoje   salėje,   stebint   „Naktinį miestą“,   mokantis   ir   analizuojant   Kelių   eismo   taisykles. Praktinė   pamokos   dalis   vyksta reguliuojamoje ir nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjų klasėje.

(Programa)

 • eismas1
 • eismas2
 • eismas3
 • eismas4
 • psichologo1
 • psichologo2
 • psichologo3
 • psichologo4
 • sveika_mityba1
 • sveika_mityba2
 • sveika_mityba3
 • sveika_mityba4

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Lankomumas

Šiandien124
Vakar404
Šią savaitę1780
Šį mėnesį5529
Viso138346

2018 sausio 20, Šeštadienis 11:18