Kiekvieną sekmadienį 10.30 val. per LRT televiziją matome laidą „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“. Jau gražia tradicija tapusi žinių viktorina, kurioje rungiasi 5-12 klasių mokiniai. Nuo 2008-ųjų metų šauniausiems mūsų šalies vaikams jau išdalinta 40 garbingų „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ titulų, nugalėtojai taip pat kasmet pagerbiami Lietuvos Respublikos Prezidentūroje. Projekto globėja – Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Per viktorinos gyvavimo laikotarpį „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ tapo viena mėgstamiausių žiūrovų laidų, kurią kiekvieną penktadienio vakarą stebi ne tik vaikai, bet ir žinias norintys pasitikrinti suaugusieji.Laidos tikslas – supažindinti visuomenę su įvairiose Lietuvos mokyklose besimokančiais gabiais, visuomeniškai aktyviais ir darbščiais mokiniais.
DŽIAUGIAMĖS BENDRADARBIAVIMU SU LRT TELEVIZIJA, KURIANT SAUGAUS EISMO SITUACIJAS JAUNIESIEMS EISMO DALYVIAMS.

aaaa

/žiūrėti video/

„SURASK, ATRINK, ŽINOK, ĮMINK“

Kad mokytis saugaus eismo taisyklių būtų įdomiau – Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos metodininkė Agnė Račkienė siūlo mažiesiems eismo dalyviams žaisti žaidimą „SURASK, ATRINK, ŽINOK, ĮMINK“.
Grindų (lauko) žaidimas „Surask, atrink, žinok, įmink“ puiki metodinė priemonė, skirta ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams. Ji skatina bendrauti, ugdo iniciatyvumą, savarankiškumą, atsakomybę, pasitikėjimą savimi. Žaisdami žaidimą, vaikai išmoks pagrindines saugaus elgesio kelyje taisykles, pasikartos pagrindinius kelio ženklus, šviesoforo signalus, prisimins, kaip tinkamai segėti atšvaitus.

1 zaidimas

 

Olimpinė diena ,,Mėgstu sportuoti, gerbiu aplinką"

Į mokyklą spalio 26 dieną rinkosi Eigulių mikrorajono bendrojo ugdymo įstaigų ir Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos būrelių mokiniai.
Judriosios estafetės išjudino Olimpinės dienos dalyvius. Didžiojo kamuolio futbolas buvo kone sunkiausia rungtis, reikalaujanti ne tik fizinių jėgų, bet ir kantrybės. Lengvojo kamuoliuko nešimas lėkštutėje, laviruojant tarp kliūčių (kūgelių) - puikus išbandymas skubantiems, juk ne visada gali skubėtu ir būti pirmas ;)
Puikiai praleistas laikas ir geros emocijos - Olimpinės dienos rezultatas.

2mergaite kamuolys

 

,,TAIP ir NE. Ką aš žinau apie saugų eismą"

Kelių eismo taisykles, sąvokas, transporto priemones, atsargaus ir apgalvoto elgesio būdus reikia žinoti. Todėl, mokiniai mokosi kelių eismo taisyklių, laiko egzaminus dviratininko pažymėjimui gauti. Sutikime, visa tai labai reikalinga, bet kartais tampa nuobodu... o kai atsitinka taip, reikia imtis kažkokių priemonių.
Antrus metus vykstantis pramoginis - mokomasis žaidimas ,,TAIP ir NE. Ką aš žinau apie saugų eismą" suburia šaunių ir galvotų mokinių būrį. Vaikai patys mąsto, formuluoja klausimus, dirba komandose, randa bendrus sprendimus ir net nejausdami tikrina ir įtvirtina savo saugaus elgesio kelyje žinias.
Šiandieną žaidimo geriausiais tapo Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos mokiniai. Tačiau visi žaidimo dalyviai bei sirgaliai iškeliavo su dovanomis: loginiais žaidimais, atšvaitais.
Ačiū už dalyvavimą ir lauksime kitais metais.

1

 

Linkejimai senjoramas

RUGSĖJO 1 - OSIOS ŠVENTĖ ,,SVEIKAS, RUGSĖJI"


  Kaip ir kiekvienais metais, Kauno pilies prieigose, rugsėjo 1 dieną vyko NVŠ įstaigų veiklos pristatymas. Lietus neišgąsdino gausaus dalyvių būrio. Šventės dalyviai turėjo galimybę susipažinti su Mokyklos neformaliojo švietimo programų pasiūla. Dėmesio sulaukė ,,Kelio ženklų dėlionė“, kur savo žinias norėjo pasitikrinti ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai, kiti būriavosi prie ,,Sveiko maisto piramidės“. Vaikučių eilė nusidriekė prie ,,linksmųjų veidukų“ piešimo. Didelis ir spalvingas grindų žaidimas vyliojo mažuosius eismo dalyvius. Jie vikriai rideno kauliuką ir lenktyniavo didžiuliais vaikštukais - kas pirmas pasieks finišą teisingai atsakęs į saugaus eismo klausimus. Patys geriausi ir aktyviausi vaikai gavo dovanų atšvaitus, knygas ,,Saugaus eismo užduotėlės“.

 

rugsejopirmoji20170105

DISKUSIJŲ FESTIVALIS BIRŠTONE "BŪTENT"


   Rugsėjo 8 - 9 dienomis Birštone įvyko pirmasis Lietuvoje diskusijų festivalis „Būtent!“. Vienas iš organizatorių siekių puoselėti diskusijų kultūrą pasiteisino ir parodė, kad lietuviai ne tik turi apie ką, bet ir moka diskutuoti, atskleisti nuomonių įvairovę ir švęsti demokratiją. Džiaugiamės tapę šio gražaus renginio dalimi, tapę vienais iš partnerių. Dirbome su mažaisiais festivalio dalyviais – augančia Lietuvos karta.
Ačiū diskusijų festivalio organizatoriams už kvietimą, pasitikėjimą ir galimybę įkvėpti kultūros, laisvės ir pasinerti į komandinį darbą.

Butent01

Jaučiu, kaip šypsosi vasaros vėjo ir saulės nubučiuoti skruostai... Ir žinau, kad užlieja jauduliukas, kai pagalvoji, kad jau liko kelios savaitės iki mokslo metų pradžios. Tikriausiai dar nesinori galvoti, ką veiksi po pamokų. Aš tau padėsiu... galvoti nereikės ;) Tiesiog, pasižiūrėk, paskaityk ir ateik pas mus, į Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklą.

Bureliai 2017 09

NACIONALINIS PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KONKURSAS "ŠVIESOFORAS"

 

Tenka pripažinti, jog norėdami užtikrinti savo saugumą gatvėje ir kelyje, neapsieisite be saugaus elgesio kelyje taisyklių mokėjimo ir jų paisymo. Pirmoji saugaus elgesio kelyje mokykla būna - namai, tėveliai, seneliai, vyresnieji broliai ir sesės. Po to, kelionė į darželį, o paskui ir į mokyklą tampa tarsi saugaus eismo dėlionė, kur saugų kelią savo žiniomis dėliojatės drauge su lydinčiais asmenimis, o vėliau ir savarankiškai. Gegužės 25 dieną Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje vyko pradinių klasių mokinių konkurso ,,Šviesoforas" IV (nacionalinis) etapas. Kurį organizavo Lietuvos automobilių direkcijai prie Susisiekimo ministerijos. Jame dalyvavo 18 komandų iš visos Lietuvos. Konkurso rungtys: ,,Kelių eismo užduotis“ , ,,Viktorina“, ,,Kelio ženklų dėlionė“, ,,Šarados“, ,,Video užduotis“, ,,Atšvaitų naudojimas“, ,,Kapitonų rungtis“, ,,Perėjimas per kelią sankryžoje“, ,,Perėjimas per kelią pėsčiųjų perėjoje“. Sveikiname konkurso nugalėtojus: I vieta - Panevėžio ,,Žemynos" progimnazijos komandą; II vieta - Šilutės M. Jankaus pagrindinės mokyklos komandą; III vieta - Prienų ,,Ąžuolo" progimnazijos komandą. Dalyvius sveikino: Kauno miesto Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Alvyda Panfilaitė, Lietuvos automobilių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus vedėja Eglė Nemanytė, Varžybų organizatorius Justas Tekutis, Kauno kelių policijos valdybos viršininkas Vigintas Lukošius, Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos direktorius pavaduotoja ugdymui Sandra Televičienė.

Tarptautinės konferencijos akimirkos. Kauno mero padėka ir Kauno miesto ECAD tyrimo pristatymas.

2

1

(Skaityti daugiau)

Antra stovyklos pamaina prabėgo. Vaikai mynė dviračių pedalus Kauno dviračių takais. Santakoje gardžiavosi picomis. Grįžę į mokyklą, pabaigė rašyti stovyklos "Ratuoti, saugūs ir sveiki" dienoraštį.
IKI KITŲ SMAGIŲ PASIMATYMŲ!!! BUVO GERA SU JUMIS!

15

Šiandien Birštonas mus pasitiko saulėtu, šiltu oru. Gavome visi dviračius ir mynėme Birštono dviračių takais. Įkopėme į piliakalnį, sužinojome daug naujų istorinių faktų, praėjome Kneipo sodo takais, mėgavomės ypatingai sveiku Birštono oru, iškylavome, žaidėme gamtoje.

105

Trečia stovyklos diena - DIDŽIOJI VEIKLŲ DIENA. O nuveikta tikrai daug.

109

Nors oras šiandien mūsų nelepino, bet nuotaikos buvo fantastiškos. Aplankėme Šiauliuose dviračių muziejų, kur pamatėme pačių unikaliausių, seniausių, įdomiausių dviračių modelių ir daugybę kitų eksponatų. Išbandėme jėgas mindami sportinius ir medinius dviračius. Užsukome ir į kryžių kalną, kur vaikai bėgiojo takų labirintais ir bandė suskaičiuoti kryžių įvairovę.

120

II pamainos dienos stovyklos ,,Ratuoti, saugūs ir sveiki" pirmoji diena baigėsi.

140

Penkta stovyklos ,,Ratuoti, saugūs ir sveiki" diena. Įveikta 28 km trasa. Valio !!!

121

Nuotykiai tęsiasi, šiandien vykome į Birštoną. Turėjome maršrutą dviračiais, kur gidė papasakojo įdomių istorijų ir supažindino su Birštono lankytinomis vietomis. Gėrėme mineralinį vandenį iš biuvečių, masažavome basas kojytes "Kneipo sode", grūdinomės ir stiprinome imuninę sistemą. Daug sportavome ir kvėpavome grynu oru, pietus valgėme gamtoje, vaikai žaidė parke.

103

Lankomumas

Šiandien65
Vakar130
Šią savaitę65
Šį mėnesį1288
Viso197143

2018 gruodžio 10, Pirmadienis 17:47