NAUJIENOS

KVIEČIAME DALYVAUTI
I – ŲJŲ KLASIŲ MOKINIŲ DVIRATININKŲ VARŽYBOSE
ALGIO ŽIKEVIČIAUS TAUREI LAIMĖTI

2018 m. gegužės 16 d., 13.00 val., Ašigalio g. 23.
Ar žinai?
Dviratis – ekologiška susisiekimo priemonė, viena iš laisvalaikio praleidimo formų, būtinas judėjimo šaltinis, kuris galėtų tapti mūsų sveikos gyvensenos pagrindu.
Taip pat dviratis teikia visapusišką naudą sveikatai.

I klasiu mokiniu dviracio vairavimo

Nuostatai

,,Saugus ratas" 2018

Sveikiname Kauno miesto bendrojo ugdymo įstaigų Jaunųjų dviračio vairuotojų varžybų ,,Saugus ratas" laimėtojus!
I vieta - Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos komanda
II vieta - Vinco Kudirkos progimnazijos komanda
III vieta - Žaliakalnio progimnazijos komanda

1 saugus ratas 2018

Šviesoforo II etapas

Baladžio 18 dieną, Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje vyko Kauno miesto bendrojo ugdymo įstaigų pradinių kasių mokinių varžybų ,,Šviesoforas" II etapas.
Sveikiname varžybų nugalėtojus!
I vieta - Kauno Vinco Kudirkos progimnazijos komandą
II vieta - Kauno Kazio Griniaus progimnazijos komandą
III vieta - Kauno ,,Šilo" pradinės mokyklos komandą

Dėkojame Dainavos progimnazijos, Juozo Grušo meno gimnazijos, Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos, Martyno Mažvydo progimnazijos, Milikonių pagrindinės mokyklos, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos, Žaliakalnio progimnazijos, Pilėnų progimnazijos, Vinco Kudirkos progimnazijos, Kazio Griniaus progimnazijos, ,,Šilo" pradinės mokyklos vadovams už bendradarbiavimą ugdant saugią ir atsakingą jaunąją kartą.
Dėkojame Kauno apskrities viešosios policijos komisariato atstovams už puikų teisėjavimą.
Visi dalyviai džiaugėsi Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos ir Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus dovanomis.

1Sviesoforas II etapas 2018

Balandžio 6-toji – Saugaus eismo diena Lietuvoje

Kaip ir kiekvienais metais, šią dieną norima atkreipti visuomenės dėmesį į būtinybę atsakingai elgtis kelyje. Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyrius, Kauno policija ir Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla mažiesiems eismo dalyviams organizavo kūrybinę - prevencinę akciją ,,Saugus miestas". Šiam renginiui pradėta ruoštis jau iš anksto. Vaikai, auklėtojos ir tėveliai gamino nuostabius namus, iš kurių halėje buvo pastatytas didžiulis ,,miestas". Iškilminga šviesoforo spalvų eisena papuošė S. Dariaus ir S. Girėno aikštę ir nusidriekė iki Kauno sporto halės. Į vidų sugužėję mažieji miesto gyventojai drauge su renginio organizatoriais sekė saugaus eismo pasaką, važiuodami linksmuoju garvėžiuku, ieškojo pasimetusių šviesoforo spalvų, atkeliavus tamsai į ,,miestą", pamatė, kokie yra reikalingi atšvaitai ir ryškiaspalvė, šviesą atspindinti liemenė. Renginio pabaigoje vaikus džiugino K9 augintinių pasirodymas ir Kauno autoklubo bei policijos automobilių paroda.

13saugaus eismo diena haleje

Lankomumas