NAUJIENOS

Kiekvieną sekmadienį 10.30 val. per LRT televiziją matome laidą „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“. Jau gražia tradicija tapusi žinių viktorina, kurioje rungiasi 5-12 klasių mokiniai. Nuo 2008-ųjų metų šauniausiems mūsų šalies vaikams jau išdalinta 40 garbingų „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ titulų, nugalėtojai taip pat kasmet pagerbiami Lietuvos Respublikos Prezidentūroje. Projekto globėja – Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Per viktorinos gyvavimo laikotarpį „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ tapo viena mėgstamiausių žiūrovų laidų, kurią kiekvieną penktadienio vakarą stebi ne tik vaikai, bet ir žinias norintys pasitikrinti suaugusieji.Laidos tikslas – supažindinti visuomenę su įvairiose Lietuvos mokyklose besimokančiais gabiais, visuomeniškai aktyviais ir darbščiais mokiniais.
DŽIAUGIAMĖS BENDRADARBIAVIMU SU LRT TELEVIZIJA, KURIANT SAUGAUS EISMO SITUACIJAS JAUNIESIEMS EISMO DALYVIAMS.

aaaa

/žiūrėti video/

PIEŠINIŲ KONKURSAS KAUNO MIESTO BENDROJO UGDYMO ĮSTAIGŲ 1 – 2 KLASIŲ MOKINIAMS
„SLIDUS KELIAS“

slidus kelias

(NUOSTATAI)

„SURASK, ATRINK, ŽINOK, ĮMINK“

Kad mokytis saugaus eismo taisyklių būtų įdomiau – Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos metodininkė Agnė Račkienė siūlo mažiesiems eismo dalyviams žaisti žaidimą „SURASK, ATRINK, ŽINOK, ĮMINK“.
Grindų (lauko) žaidimas „Surask, atrink, žinok, įmink“ puiki metodinė priemonė, skirta ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams. Ji skatina bendrauti, ugdo iniciatyvumą, savarankiškumą, atsakomybę, pasitikėjimą savimi. Žaisdami žaidimą, vaikai išmoks pagrindines saugaus elgesio kelyje taisykles, pasikartos pagrindinius kelio ženklus, šviesoforo signalus, prisimins, kaip tinkamai segėti atšvaitus.

1 zaidimas

Lankomumas